english / francais / deutsch /
Ikona BUM označuje koncerty s bubeníkem.

rok 2022

čt 10-11-2022 – Olomouc, Té & Café Kratochvíle
pá 04-11-2022 – Ústí nad Labem, Salón Dittrich
so 01-10-2022 – Praha, festival Paměti národa - jižní tribuna Strahovského stadionu
pá 09-09-2022 – Kyjov, Jančovka
ne 04-09-2022 – Ostrava, Festles
ne 21-08-2022 – Brno, festival TrutnOFF BrnoON
so 30-07-2022 – Litoměřice, Pokořen
čt 28-07-2022 – Brno, Café Ponava v Lužánkách
pá 08-07-2022 – Frýdek - Místek, Zahrada Národního domu
pá 01-07-2022 – Brno, Café Ponava v Lužánkách
čt 30-06-2022 – Praha, Cross square
st 29-06-2022 – Břeclav, U Kapra
st 22-06-2022 – Praha, zahájení Landscape festivalu
so 28-05-2022 – Písek, Divadlo Pod čarou
út 22-03-2022 – Brno, Stará Pekárna
pá 18-03-2022 – Valašské Meziříčí, M klub
so 26-02-2022 – Praha, Kaštan
pá 25-02-2022 – Kladno, psychedelické pohostinství Pod Vobrazem
čt 24-02-2022 – Karlovy Vary, Paderewski
st 23-02-2022 – Plzeň, Music bar Anděl

rok 2021

pá 26-11-2021 – Šemanovice (Kokořín), Nostalgická myš
čt 25-11-2021 – Praha, Vagon
so 13-11-2021 – Opava, Kino Odboj/Alhambra
pá 12-11-2021 – Ostrava, Rock Hill
so 30-10-2021 – Podivín, U Chatrných
pá 08-10-2021 – Tišnov, Gatsby club
čt 23-09-2021 – Brno, Stará Pekárna
st 22-09-2021 – Olomouc, čajovna Kratochvíle
so 11-09-2021 – Bylany, festival Pivotest
so 11-09-2021 – České Budějovice, Střelecký ostrov
pá 27-08-2021 – Mikulov, festival MikuLove 2021
čt 26-08-2021 – Humpolec, Platforma Humpolec
ne 22-08-2021 – Brno, festival BrnoOn
pá 13-08-2021 – Česká Třebová, Restaurace Vavřínovy lázně
st 11-08-2021 – Brno, Letní kino Brno střed
út 10-08-2021 – Telč, festival Prázdniny v Telči
so 07-08-2021 – Litovel, Litovelská kavárna
pá 06-08-2021 – Boskovice, Šapitó za Muzeem
so 17-07-2021 – Králíky, festival Artex
so 03-07-2021 – Bratislava, Kostol Klarisiek
so 12-06-2021 – Brno, Ponava
pá 11-06-2021 – Praha , Kaštan
so 01-05-2021 – Bratislava, klub pod lampou
pá 23-04-2021 – Tišnov, Gatsby club
so 20-03-2021 – Valašské Meziříčí, M klub

rok 2020

ne 20-12-2020 – Brno, Stará Pekárna
pá 30-10-2020 – Tišnov, Klub Gatsby
pá 25-09-2020 – Banská Štiavnica (SK), festival Amplión
so 19-09-2020 – Praha, festival Skautská alternativa
st 16-09-2020 – Brno, Stará Pekárna
po 31-08-2020 – České Budějovice, Buskersfest
so 29-08-2020 – Bojkovice, Majákfest
ne 23-08-2020 – Brno, festival BrnoOn
st 12-08-2020 – Tábor, Stánek
pá 07-08-2020 – Praha, festival Habrovka
so 18-07-2020 – Branná, Branná fest
pá 10-07-2020 – Trutnov, Bojiště
ne 05-07-2020 – Praha, Vagon, 20let kapely
čt 25-06-2020 – Brno, Alfa pasáž
so 13-06-2020 – Kutná Hora, soukromá akce
pá 12-06-2020 – Frýdek Místek, farní zahrada
so 06-06-2020 – Liberec, soukromá akce
čt 04-06-2020 – Brno, Stará pekárna
so 21-03-2020 – Valašské Meziříčí, M-klub
so 14-03-2020 – Jablonec nad Nisou, klub Na Rampě
út 21-01-2020 – Olomouc, čajovna Kratochvíle

rok 2019

pá 20-12-2019 – Ostrava, Rock Hill
ne 15-12-2019 – Brno, Stará Pekárna
čt 21-11-2019 – Opava, klub Art
čt 14-11-2019 – Brno, Šelepka
čt 17-10-2019 – Ostrava, ProtimluvFest
so 12-10-2019 – Přibyslav, soukromá akce
pá 11-10-2019 – Aš, Cihellna
čt 10-10-2019 – Plzeň, Anděl music bar
so 28-09-2019 – Znojmo, Na Věčnosti
út 24-09-2019 – Brno, Stará Pekárna
pá 20-09-2019 – Nové Město na Moravě, festival Křídla
čt 05-09-2019 – Praha, park Podviní
so 31-08-2019 – Mikulov, Eurotrialog 2019
pá 16-08-2019 – Smržovka, festival Eurion
so 27-07-2019 – Litoměřice, festival Pokořen
pá 28-06-2019 – Chotěmice, Vesnický klub
čt 27-06-2019 – Praha, Kaštan -
st 19-06-2019 – Brno, Ponava
so 08-06-2019 – Dolany u Olomouce, Pakofest
so 01-06-2019 – Praha, Klubovna (Generála Píky, Dejvice)
pá 31-05-2019 – Cheb, klub Underground
čt 30-05-2019 – Karlovy Vary, Paderewski
so 18-05-2019 – Kutná Hora, Muzejní noc - Galerie Felixe Jeneweina
čt 07-03-2019 – Pardubice, Divadlo29
st 06-03-2019 – Praha, kavárna , galerie - Carpe Diem (Flóra)
út 05-03-2019 – Brno, Stará Pekárna
so 23-02-2019 – Pelhřimov, Music klub Sklep
pá 22-02-2019 – Točník, Kafé Bar Bárka
pá 01-02-2019 – Nový Jičín, Galerka
pá 18-01-2019 – Česká Třebová, Modrý Trpaslík

rok 2018

ne 16-12-2018 – Brno, Stará Pekárna
st 28-11-2018 – Plzeň, Anděl music bar
út 27-11-2018 – Praha, Klubovna (Generála Píky, Dejvice)
so 13-10-2018 – Brezno(SK), Bombura
pá 12-10-2018 – Prešov (SK), Christiania
so 01-09-2018 – Praha, Malostranská beseda
út 28-08-2018 – Podivín, dvůr Spolkového domu
so 04-08-2018 – Frýdek Místek, festival Pivopění
pá 03-08-2018 – Velké Karlovice, Hudební stan
čt 02-08-2018 – Valeč u Karlových Varů, festival Povaleč
pá 13-07-2018 – Chrudim, terasy Muzea loutkářských kultur
st 11-07-2018 – Brno, Ponava
út 19-06-2018 – Praha, Cross Square
so 16-06-2018 – Brno, Obrfest
pá 15-06-2018 – Jindřichův Hradec
čt 24-05-2018 – Brno, festival Dobrý den Kociánko
pá 27-04-2018 – Třebíč , Béčko
st 18-04-2018 – Praha, Klubovna
út 17-04-2018 – Liberec, Experimentální studio
so 31-03-2018 – Broumov, undergroundový klub Eden
st 21-03-2018 – Olomouc, Café Kratochvíle
pá 02-03-2018 – Ostrava, Absintový klub Les
so 10-02-2018 – Brno, Stará Pekárna

rok 2017

ne 17-12-2017 – Brno, Stará Pekárna
ne 26-11-2017 – Brno, Moravské náměstí
so 25-11-2017 – Louny, Music bar Za Zdí
ne 19-11-2017 – Praha, Vagón
so 18-11-2017 – Brno, Semilasso
pá 10-11-2017 – Žatec, klub Budík
čt 09-11-2017 – Praha, KC Kaštan
so 21-10-2017 – Brno, Eleven
pá 29-09-2017 – Břeclav, Piksla
so 23-09-2017 – Brno, Buran Teatr
st 20-09-2017 – Karlovy Vary, klub Paderewski
út 19-09-2017 – Praha, Klubovna
so 09-09-2017 – Ostopovice, festival Husa na dálnici
so 26-08-2017 – Veselí nad Lužnicí, upřesníme
so 26-08-2017 – Lázně Bohdaneč, festival On the road
čt 17-08-2017 – Brno, Stará Pekárna
pá 11-08-2017 – Nepomuk, Malá letní scéna
st 26-07-2017 – Brno, Letní kino - Brno střed
st 12-07-2017 – Praha, Vagon
so 08-07-2017 – Boskovice, festival Boskovice 2017
so 01-07-2017 – Litoměřice, letní kino
st 28-06-2017 – Tábor, Stánek Tábor
so 24-06-2017 – Kyjov, Jančovka
so 24-06-2017 – Chlístov (u Třebíče), Chlístovský Hejk 2017
út 20-06-2017 – Brno, Moravské náměstí
pá 19-05-2017 – Loket, hrad Loket (KV)
čt 18-05-2017 – Plzeň, Anděl Cafe Music Bar
pá 12-05-2017 – Těchobuz (Pacov), soukromá akce
so 22-04-2017 – Třebíč, Půlmaratonský festiválek
pá 14-04-2017 – Točník, Kafé Bar Bárka
čt 13-04-2017 – Kladno, Auto Da Fe
st 12-04-2017 – Praha, KC Kaštan
út 11-04-2017 – Liberec, Experimentální studio
pá 10-03-2017 – Litomyšl, Kotelna
čt 02-03-2017 – Brno, Stará Pekárna
pá 20-01-2017 – Černožice, Kulturní dům

rok 2016

ne 18-12-2016 – Brno, Stará Pekárna
so 17-12-2016 – Litoměřice, Hospoda U letního kina
pá 16-12-2016 – Praha, Kaštan
čt 15-12-2016 – Brno, Vánoční trhy - náměstí Svobody
so 03-12-2016 – Mariánské Lázně, Vánoční trhy
st 23-11-2016 – Praha, Vagon
út 22-11-2016 – Beroun, Jiná káva
so 19-11-2016 – Lanškroun, klub Apollo
čt 10-11-2016 – Olomouc, Café Kratochvíle
so 15-10-2016 – Ostrava, Kytarový festival
pá 14-10-2016 – Havířov, Jazz klub
pá 07-10-2016 – Zlín, Kytarový festival
út 27-09-2016 – Třebíč, Na Barborce
čt 22-09-2016 – Praha, Café v lese
čt 08-09-2016 – Praha, Hospoda U vystřelenýho voka
so 03-09-2016 – Turnov, Před Střelnicí
so 27-08-2016 – Brno, Líšeň - Orlovna Holzova 7
pá 19-08-2016 – Trutnov, festival Trutnoff
čt 11-08-2016 – Nepomuk, Malá letní scéna
so 06-08-2016 – Boskovice, za muzeem
út 26-07-2016 – Brno, Stará Pekárna
so 02-07-2016 – Chotěmice, Vesnický klub
so 02-07-2016 – Klatovy, Bistro Vlaštovka
pá 01-07-2016 – Litoměřice, festival Litoměřický kořen
so 25-06-2016 – Hlinsko, hudebně divadelní festival Artsy Fartsy
so 18-06-2016 – Točník, hrad Točník
so 14-05-2016 – Česká Třebová, Modrý trpaslík
so 07-05-2016 – Opava, Gottfrei
pá 06-05-2016 – Nový Jičín, Galerka
pá 22-04-2016 – Pardubice, Divadlo 29
čt 21-04-2016 – Liberec, Experimentální studio
st 20-04-2016 – Praha, Kaštan
út 19-04-2016 – Plzeň, Music bar Anděl
pá 15-04-2016 – Podivín, U Chatrných
st 13-04-2016 – Brno, Verbena
so 09-04-2016 – Praha, Kampa
út 29-03-2016 – Zlín, Zelenáčova šopa
so 19-03-2016 – Valašské Meziříčí, M klub
pá 18-03-2016 – Ostrava, Mandragora
čt 10-03-2016 – Praha, Vagon
st 02-03-2016 – Brno, Stará Pekárna
so 09-01-2016 – Znojmo, Na Věčnosti

rok 2015

ne 20-12-2015 – Brno, Stará Pekárna
ne 13-12-2015 – Praha, kavárna Už jsme doma
út 08-12-2015 – Brno, náměstí Svobody
pá 27-11-2015 – Praha, KC Kaštan
čt 26-11-2015 – Liberec, Bedna
so 07-11-2015 – Náchod, Náchodské dny poezie
so 31-10-2015 – Brno, Fléda
út 27-10-2015 – Ústí nad Labem, čajovna U vysmátý žáby
so 24-10-2015 – Nymburk, U strejčka
pá 23-10-2015 – Točník, Točník - Kafé Bar Bárka
čt 22-10-2015 – Praha, Klubovna
st 21-10-2015 – Karlovy Vary, Paderewski
ne 27-09-2015 – Břeclav, Pixla
pá 18-09-2015 – Třebíč, Béčko
so 29-08-2015 – Fryšták u Zlína, festival Fryštácký malý svět
út 18-08-2015 – 23.8. Banát, festival Banát 2015
so 15-08-2015 – Brno, akce Překročme břehy, kavárna Industra (Masná)
so 18-07-2015 – Branná, festival
ne 21-06-2015 – Tišnov, zahrádka U Palce
so 06-06-2015 – Hrádek u Vlašimi, festival Popenec 2015
ne 31-05-2015 – Benátky nad Jizerou, Dětský den
st 27-05-2015 – Praha, Galerie Jaroslava Fragnera
so 23-05-2015 – Horní Hrad, festival Jarní Slunohrad
pá 22-05-2015 – Litoměřice, Hospoda U Letního kina
čt 21-05-2015 – Praha, KC Kaštan
pá 01-05-2015 – Pardubice, Žlutý pes
čt 23-04-2015 – České Budějovice, letní scéna KD Slávie, před divadlem
út 24-02-2015 – Brno, Stará Pekárna
pá 06-02-2015 – Nový Jičín, Galerka
čt 05-02-2015 – Ostrava, Hudební bazar

rok 2014

ne 21-12-2014 – Brno, Stará Pekárna
so 20-12-2014 – Rumburk, Metro
po 08-12-2014 – Praha, Vagon
ne 07-12-2014 – Brno, Líšeň , Dělnický dům
so 22-11-2014 – Lestkov u Konstantinových Lázní, Antikomunist fest
ne 16-11-2014 – Třebíč, Na Barborce
so 01-11-2014 – Praha, Kaštan
pá 31-10-2014 – Plzen, Pohoda
čt 23-10-2014 – Brno, Šelepka
út 21-10-2014 – Zlín, Zelenáčova šopa
so 04-10-2014 – Brno, Paradox divadelní studio
so 27-09-2014 – Boskovice, soukromá akce
pá 05-09-2014 – Jevíčko, Parkfestival
so 30-08-2014 – Děčín, literární Zarafest
so 23-08-2014 – Pacov, festival Pacovský poledník
so 16-08-2014 – Beroun, open air festival Závodí
so 16-08-2014 – Trutnov, open air festival
čt 07-08-2014 – Brno, Stará Pekárna
po 04-08-2014 – Praha, klub Vagon
pá 01-08-2014 – Sedlec (u Mikulova), Sedlfest
pá 18-07-2014 – Smraďavka, Letní dětský tábor
so 05-07-2014 – Litoměřice, festival Litoměřický kořen
so 21-06-2014 – Velké Němčice, Festival krásných lidí
ne 01-06-2014 – Benátky nad Jizerou, Zámek - Dětský den
po 19-05-2014 – Brno, Stará pekárna
so 17-05-2014 – Zlín, Zelenáčova šopa
so 17-05-2014 – Hradčovice, Underground party
so 26-04-2014 – Přibyslav, Kulturní Dům
so 01-03-2014 – Tišnov, U Palce
pá 28-02-2014 – Kladno, Poldofka
čt 27-02-2014 – Plzeň, Zachs pub
po 10-02-2014 – Praha, Vagon
st 29-01-2014 – Olomouc, Divadlo hudby Olomouc
čt 23-01-2014 – Liberec, Experimentální studio
st 22-01-2014 – Karlovy Vary, klub Paderewski
so 18-01-2014 – Jihlava, club Ježek
so 11-01-2014 – Břeclav, Piksla

rok 2013

pá 27-12-2013 – Polička, Divadelní klub
ne 22-12-2013 – Brno, Stará Pekárna
čt 19-12-2013 – Praha, Kaštan
pá 13-12-2013 – České Budějovice, Velbloud
čt 12-12-2013 – Písek, Pí local club
pá 06-12-2013 – Strážnice, Čert Rock
čt 21-11-2013 – Praha, Jazz Republic
út 12-11-2013 – Brno, Café Atlas Sál B. Bakaly
pá 25-10-2013 – Pacov, Sál zámku
st 09-10-2013 – Lipsko (DE), Slavnost světel
pá 04-10-2013 – Praha, Akropolis
čt 03-10-2013 – Plzeň, Café Anděl Music Bar
st 25-09-2013 – Brno, Metro
pá 13-09-2013 – Simferopol (Krym), UA, Jazz Koktebel festival
so 24-08-2013 – zámek Plumlov (U Prostějova), zámek Plumlov
čt 22-08-2013 – Jičín, Valdštejnská lodžie
ne 18-08-2013 – Trutnov, Open Air festival Trutnov
st 14-08-2013 – Brno, Letní kino na Dobráku
so 10-08-2013 – Stařeč (Třebíč), upřesníme
ne 04-08-2013 – Valeč (Karlovy Vary), festival Povaleč
so 27-07-2013 – Břeclav, Piksla Open air
ne 21-07-2013 – Přerov, ORNIS - ornitologická stanice Přerov
so 20-07-2013 – Branná, Branná fest
so 29-06-2013 – hrad Sovinec (Bruntál), hrad Sovinec
pá 28-06-2013 – České Budějovice, Sokolský ostrov
so 22-06-2013 – Valašské Meziříčí, festival Valašský Špalíček
pá 21-06-2013 – Vysoké Mýto, Evropský svátek hudby
čt 20-06-2013 – Praha, Kaštan
pá 14-06-2013 – Brno, festival Jaro na nádvoří (Kavárna Pod Obrazy)
so 08-06-2013 – Ostrava, Hudební bazar
so 01-06-2013 – Pelhřimov, Klub Sklep
so 01-06-2013 – Benátky nad Jizerou, zámek
pá 31-05-2013 – Nový Bor, Bar Čerňák
so 11-05-2013 – Třebíč, Majáles
pá 10-05-2013 – Mikulov, Hospůdka pod Zámkem
po 06-05-2013 – Praha, Akropolis
so 04-05-2013 – Kadaň, Orfeum
so 06-04-2013 – Nové Město na Moravě, upřesníme
pá 05-04-2013 – Mladá Boleslav, U Turn
čt 04-04-2013 – Praha, Café v lese
so 30-03-2013 – Liberec, Experimentální studio
pá 15-03-2013 – Třebíč, Béčko
čt 14-03-2013 – Brno, Metro music bar
pá 08-03-2013 – Praha, KC Kaštan
st 27-02-2013 – Hradec Králové, Studio divadla Drak
so 09-02-2013 – Točník, café Barka
pá 08-02-2013 – Mělník, Stará mydlárna
so 19-01-2013 – Brandýs nad Labem, Egzyl Kino Klub
pá 18-01-2013 – Pardubice, Divadlo 29

rok 2012

pá 28-12-2012 – Česká Třebová, Modrý trpaslík
po 17-12-2012 – Brno, Stará Pekárna
pá 14-12-2012 – Karlovy Vary, café Archa
čt 13-12-2012 – Praha, KC Kaštan
čt 06-12-2012 – Ostrava, Barrák
pá 26-10-2012 – České Budějovice, Fabrika
čt 25-10-2012 – Plzeň, Café Anděl Music bar
st 24-10-2012 – Praha, Vagon
so 13-10-2012 – Žďár nad Sázavou, Batyskaf
čt 11-10-2012 – Brno, Mersey
pá 21-09-2012 – Hodonín, klub Nautilus
so 01-09-2012 – Karlovy Vary, Festival Rock iN Roll - Nová Role
so 01-09-2012 – Nahořany u Volyně, HOSPODA POD KAPLIČKOU
so 25-08-2012 – Jimramov, festival Otevřeno
so 25-08-2012 – Mikulov, festival Eurotrialog
so 18-08-2012 – Trutnov, Na Bojišti
pá 17-08-2012 – Trutnov, open air music festival
út 07-08-2012 – Telč, Prázdniny v Telči
so 28-07-2012 – PL Červený Dvůr (Český Krumlov), festival Červenání
čt 26-07-2012 – Praha, U vystřelenýho oka - letní scéna
ne 22-07-2012 – Uherské Hradiště, kino Hvězda
pá 20-07-2012 – Václavov u Bruntálu, Kuba fest
so 30-06-2012 – Tišnov, zahrádka café U Palce
pá 29-06-2012 – Litoměřice, festival Litoměřický kořen
pá 22-06-2012 – hrad Pecka, hudebně divadelní festival Pecka 2012
pá 15-06-2012 – Kyjov, Art mlýn Bohuslavice - festival Mezi smrky
st 13-06-2012 – Brno, Stará pekárna
so 09-06-2012 – Mladá Boleslav, park v centru města
so 02-06-2012 – Brno, festival Ghettofest
ne 27-05-2012 – Písek, festival Šrámkův Písek
so 26-05-2012 – Praha, festival Mezi Ploty
so 26-05-2012 – Osek u Hořovic, festival Osecká pohoda
pá 25-05-2012 – Ústí nad Labem, Cirkus
čt 24-05-2012 – Liberec, experimentální studio
st 23-05-2012 – Hradec Kralove, Kozinka
so 19-05-2012 – Zlín, Golem
pá 18-05-2012 – Uherský brod, kino Máj
so 05-05-2012 – Pelhřimov, upřesníme
čt 19-04-2012 – Ostrava, multižánrové centrum Cooltour - Černá louka
st 18-04-2012 – Brno, Kabinet Múz
út 10-04-2012 – Olomouc, Divadlo hudby
ne 08-04-2012 – Točník, Café Bárka
so 07-04-2012 – Teplice, soukroma akce
pá 06-04-2012 – Rakovník, upřesníme
so 24-03-2012 – Slaný, upřesníme
pá 23-03-2012 – Praha, Malostránská beseda
so 17-03-2012 – Brezno (SK), Bombura
pá 16-03-2012 – Prešov (SK), Christiania
čt 15-03-2012 – Nitra (SK), Valašský šenk
st 14-03-2012 – Hlohovec (SK), Empírové divadlo
so 03-03-2012 – Znojmo, Na Věčnosti
pá 02-03-2012 – Budějovice, RC Fabrika
čt 01-03-2012 – Praha, Kaštan
st 29-02-2012 – Jihlava, Diod
st 22-02-2012 – Brno, Stará Pekárna
so 11-02-2012 – Havířov, Jazz klub
pá 10-02-2012 – Nový Jičín, Galerka
pá 20-01-2012 – Havlíčkův Brod, Klub Oko
čt 19-01-2012 – Plzeň, Anděl Café a Music Bar
st 18-01-2012 – Praha, Akropolis

rok 2011

st 21-12-2011 – Brno, Metro music bar
so 10-12-2011 – Litoměřice, Hospoda U letního kina
pá 09-12-2011 – Řež, Polepšovna ducha
so 03-12-2011 – Bruntál, Africa pub
pá 02-12-2011 – Opava, klub Art
čt 01-12-2011 – Ostrava, Hudební bazar
so 26-11-2011 – Daňkovice u Sněžného, Kulturní dům
pá 25-11-2011 – Moravský Krumlov, hudební přehlídka Mrazík
so 19-11-2011 – Mariánské údolí u Olomouce, Muzika pro nezaujaté uši No. 9
pá 18-11-2011 – Třebíč, klub B
čt 17-11-2011 – Bratislava (SK), U očka
so 12-11-2011 – Česká Lípa, klub Progres
pá 11-11-2011 – Praha, klub K4
so 17-09-2011 – Jevíčko, festival
čt 15-09-2011 – Varnsdorf, 15.výročí založení gymnázia Varnsdorf
st 14-09-2011 – Brno, nádvoří Staré radnice
pá 09-09-2011 – Benešov, Čajovna U Veselé Konvičky
čt 08-09-2011 – Praha, přírodní park Podviní, Vysočany
so 03-09-2011 – Valašské Meziříčí, M-klub
pá 02-09-2011 – Praha, Náplavka Rašínovo nábřeží
so 27-08-2011 – Chomutov, festival Cumbajšpíl
so 20-08-2011 – Trutnov, Open Air Music Festival
so 06-08-2011 – Rumburk, upřesníme
so 30-07-2011 – Velké Meziříčí, upřesníme
út 26-07-2011 – Brno, Letní kino Na Dobráku
pá 22-07-2011 – Polička, festival Colour Meeting
so 16-07-2011 – Mikulov, Střelnice
so 09-07-2011 – Žďár nad Sázavou, pod Zelenou horou
út 14-06-2011 – Prostějov, festival Wolkrův Prostějov
ne 12-06-2011 – Kladno, festival Kladenské dvorky
so 04-06-2011 – zámek Odlochovice, festival Popenec
čt 02-06-2011 – Brno, Kociánka - festival Dobrý den Kociánko!
ne 29-05-2011 – Praha, festival Mezi Ploty
so 28-05-2011 – Krásetín (u Českého Krumlova), upřesníme
so 14-05-2011 – Bojkovice, klub Maják
so 30-04-2011 – Rumburk, 20 let kola Brabec
čt 21-04-2011 – Praha, Lucerna velký sál
st 20-04-2011 – Kladno, Pod Vobrazem
út 19-04-2011 – Karlovy Vary, klub Paderewski
so 16-04-2011 – Brno, park pod Špilberkem
po 04-04-2011 – Brno, Stará Pekárna
čt 17-03-2011 – Olomouc, Divadlo hudby
so 12-03-2011 – Tišnov, U Palce
pá 11-03-2011 – Pardubice, Divadlo 29
čt 10-03-2011 – Praha, Kaštan
st 09-03-2011 – Liberec, experimentální studio
st 23-02-2011 – Brno, Metro music bar
pá 21-01-2011 – Ledce u Plzně, upřesníme

rok 2010

pá 17-12-2010 – Trenčín, klub Lúč
čt 16-12-2010 – Praha, Kaštan
pá 10-12-2010 – Brno, Muzejka
po 06-12-2010 – Brno, Stará Pekárna
so 04-12-2010 – Český Krumlov, Travellers hostel Soukenická 43
pá 03-12-2010 – Pelhřimov, kavárna a knihkupectví Tygřík
pá 26-11-2010 – Moravský Krumlov, 12. Mrazík - hudební přehlídka
so 20-11-2010 – Vrchlabí, KD Střelnice
pá 19-11-2010 – České Budějovice, CK Solnice
čt 18-11-2010 – Písek, Pí klub
st 17-11-2010 – Praha, Modrá vopice
út 16-11-2010 – Mikulov, Restaurace Slovácká
so 13-11-2010 – Kadaň, Střelnice
st 27-10-2010 – Rýmařov, upřesníme
so 23-10-2010 – Opava, Jazz Café Club Evžen
pá 22-10-2010 – Nový Jičín, Galerka
čt 21-10-2010 – Brno, Favál
st 29-09-2010 – Brno, Stará Pekárna
čt 23-09-2010 – Praha, Kaštan
so 18-09-2010 – Třebíč, B klub
čt 16-09-2010 – Olomouc, U klub
so 04-09-2010 – Grabštejn, hrad Grabštejn
pá 27-08-2010 – Litomyšl, Toulovcovo náměstí nebo v případě deště klub Kotelna
so 21-08-2010 – Trutnov, Open Air Music Festival Trutnov 2010
so 14-08-2010 – Boskovice, Festiválek bez bojů a válek
pá 06-08-2010 – Vysoké Mýto, Týden hudby - náměstí Přemysla Otakara II.
so 17-07-2010 – Vlčkovice u Votic (Benešov), budova barokního ovčína
ne 11-07-2010 – Boskovice, festival Boskovice, scéna za muzeem
so 03-07-2010 – Litoměřice, festival Litoměřický kořen
ne 27-06-2010 – Úpice, festival cyklistiky
pá 25-06-2010 – Olomouc, U klub
so 19-06-2010 – Točník, hrad Točník
so 12-06-2010 – Česká Lípa, klášterní zahrady v České Lípě BUM
so 12-06-2010 – Děčín, Děčínský zámek
st 02-06-2010 – Most, KD Medůza
út 01-06-2010 – Brno, nádvoří Staré radnice
so 29-05-2010 – Brno, festival Mezi Ploty - Černovice
ne 23-05-2010 – Kladno, Pod Vobrazem
so 22-05-2010 – Plzeň, festival Mezi Ploty - Dobřany u Plzně
čt 13-05-2010 – Praha, Palác Akropolis
so 01-05-2010 – Brno, Faval
so 13-03-2010 – Tišnov, Café U Palce
pá 12-03-2010 – Jaroměřice nad Rokytnou, Areál střelnice
so 06-03-2010 – Stará Turá (SK), Club 3
so 27-02-2010 – Dobrá Voda u Pacova, Lesklé koule
pá 26-02-2010 – Lysá nad Labem, Luft kino
čt 25-02-2010 – Praha, Kaštan
st 10-02-2010 – Brno, Starý pivovar

rok 2009

po 21-12-2009 – Opava, Evžen
ne 20-12-2009 – Brno, Stará pekárna
so 28-11-2009 – Hobart (Tasmania), společně s UJD a BOO
čt 26-11-2009 – Sydney (AUS), společně s UJD a BOO
st 25-11-2009 – Canberra (Aus), společně s UJD a BOO
so 21-11-2009 – Melbourne (AUS), společně s UJD a BOO
so 07-11-2009 – Zlín, U Tetoura BUM
pá 06-11-2009 – Holešov, Drive club
čt 05-11-2009 – Brno, Metro Music Bar - Poštovská 6 BUM
st 04-11-2009 – Přerov, upřesníme
út 03-11-2009 – Ostrava, Parník
po 02-11-2009 – THIONVILLE (Fr), Festival DES FRONTIERES ET DES HOMMES
ne 01-11-2009 – Reims (Fr), MJC Turenne
so 31-10-2009 – REGNEVILLE-SUR-MER (Fr), Salle Municipale - Festival FAUT QU CA CHAUFFE
pá 30-10-2009 – CHOLET (Fr) , Barouf
čt 29-10-2009 – SAINT-PIAT (Fr) , L'Etable
st 28-10-2009 – Amiens (FR), Grand Wazoo
út 27-10-2009 – Rouen (Fr), Cap'taine Taverne
po 26-10-2009 – Paris (FR), Rigoletto Théâtre
ne 25-10-2009 – CLERMONT FERRAND (Fr) , Raymond Bar
so 24-10-2009 – Tulle (Fr), Festival O LES CHOEURS
čt 22-10-2009 – Saint - Nazaire (Fr), Soirée Mezza en Scène
so 17-10-2009 – Tišnovská Nová Ves, Kulturák
pá 16-10-2009 – Písek, 3.14 local club
čt 15-10-2009 – České Budějovice, Solnice
so 10-10-2009 – Praha, KC Kaštan
pá 09-10-2009 – Lipsko (DE), upřesníme
pá 25-09-2009 – Chrudim, klub Pitch BUM
st 23-09-2009 – Brno, Stará pekárna
so 05-09-2009 – Vimperk, Vimperská 24 hodinovka
pá 04-09-2009 – Beroun, Jiná káva
st 26-08-2009 – Brno, nádvoří Staré radnice BUM
so 22-08-2009 – Trutnov, Na Bojišti
so 15-08-2009 – Lovosice, Lovosický Žafest BUM
pá 31-07-2009 – Znojmo, Šramlfest BUM
so 25-07-2009 – Hrachovec u Val.Meziříčí, festival Hrachovka BUM
ne 19-07-2009 – Přerov, v areálu Ornis Bezručova 10
so 04-07-2009 – Litoměřice, Litoměřický kořen BUM
so 20-06-2009 – Lipnice nad Sázavou, Rej noci Svatojánské BUM
st 17-06-2009 – Prostějov, Kulturní klub DUHA BUM
so 30-05-2009 – Petrovice, Petrovické mrholení BUM
so 30-05-2009 – Praha, areál PL Bohnice BUM
pá 29-05-2009 – Kladno, Pod Vobrazem
čt 28-05-2009 – Brno, Musilka
so 23-05-2009 – Brno, areál PLČernovice
pá 22-05-2009 – Skalica, klub Orlovňa
st 29-04-2009 – Louny, Vrchlického divadlo
út 28-04-2009 – Turnov, Kulturní centrum
so 25-04-2009 – Havlíčkův Brod, Effect Music Club
čt 23-04-2009 – Olomouc, Divadlo hudby
út 21-04-2009 – Brno, Fléda BUM
so 18-04-2009 – Česká Lípa, Klub Progres BUM
čt 19-03-2009 – Pardubice, Divadlo 29 BUM
pá 13-03-2009 – Nový Jičín, Galerka BUM
pá 27-02-2009 – Praha, KC Kaštan
čt 26-02-2009 – Liberec, Experimentální studio
po 23-02-2009 – Brno, Stará pekárna BUM
pá 20-02-2009 – Písek, Pí local club BUM
čt 19-02-2009 – Plzeň, Anděl Music Club BUM
so 31-01-2009 – Třebíč, B klub BUM
pá 30-01-2009 – Ústí nad Labem, Národní dům BUM
čt 29-01-2009 – Cheb, Produkční centrum Kamenná BUM
pá 23-01-2009 – Kadaň, KD Střelnice BUM
čt 22-01-2009 – Kladno, Dundee Jam
st 21-01-2009 – Karlovy Vary, Paderewski

rok 2008

ne 21-12-2008 – Brno, Stará Pekárna BUM
čt 18-12-2008 – Znojmo, Na věčnosti BUM
so 13-12-2008 – Nový Bydžov, klub Mekka BUM
pá 12-12-2008 – Černošice, club Kino BUM
čt 11-12-2008 – Praha, KC Kaštan BUM
so 29-11-2008 – Švýcarsko, GENEVE, L'écurie
pá 28-11-2008 – Francie, ANNECY, Bar des Tilleuls
čt 27-11-2008 – Francie
st 26-11-2008 – Francie, STRASBOURG, Stimultania
út 25-11-2008 – Francie, DOYET, Le Maquisard
pá 14-11-2008 – Humpolec, Karamba BUM
pá 31-10-2008 – Valašské Meziříčí, M klub BUM
čt 23-10-2008 – Praha, KC Kaštan
po 20-10-2008 – Plzeň, Divadélko Jonáš
ne 19-10-2008 – Praha, kino Lucerna
so 18-10-2008 – Litoměřice, hospoda u Letního kina BUM
pá 17-10-2008 – Doubice, klub Fabrika BUM
čt 16-10-2008 – Neratovice, Společenský dům BUM
st 15-10-2008 – Brno, Fléda BUM
so 04-10-2008 – Praha, ostrov Kampa BUM
pá 26-09-2008 – Ostrava, Parník BUM
st 24-09-2008 – Brno, Stará Pekárna
so 06-09-2008 – Stará Turá, klub 3 BUM
pá 05-09-2008 – Trenčín, klub Lúč BUM
so 30-08-2008 – Kadaň, Císařský den BUM
so 30-08-2008 – Kadaň, Císařský den BUM
so 23-08-2008 – Letovice, Festival 3+1 Letovice BUM
so 23-08-2008 – Trutnov, Open Air Festival BUM
pá 11-07-2008 – Starý Klíčov, Lomeček
pá 11-07-2008 – Starý Klíčov, Lomeček BUM
so 05-07-2008 – Svidník, Rachot 2008
so 05-07-2008 – Svidník, Rachot 2008
pá 04-07-2008 – Poprad, náměstí
pá 20-06-2008 – Bojkovice, Miš Maš BUM
st 21-05-2008 – ne 01-06-2008 Francie, Clermond Fr., Nimes, Orleans, Paříž
pá 16-05-2008 – Lysá nad Labem, kinoklub Luft
čt 15-05-2008 – Praha, Strašnické divadlo
so 10-05-2008 – Kyjov, Jančovka BUM
pá 09-05-2008 – Uherské Hradiště, doprovod filmu Frigo plave
so 26-04-2008 – Český Krumlov BUM
pá 25-04-2008 – České Budějovice, Bazilika BUM
čt 24-04-2008 – Praha, KC Kaštan BUM
st 23-04-2008 – Brno, Metro Music Restaurant
pá 11-04-2008 – Holešov, Drive klub BUM
pá 04-04-2008 – Bílina, festival  Jeden svět
út 01-04-2008 – Brno, Sál B. Bakaly, doprovod filmu Frigo plave
so 29-03-2008 – Králíky, Střelnice
pá 28-03-2008 – Police nad Metují, Hospoda Krčma
so 22-03-2008 – Havlíčkův Brod, klub Effect BUM
čt 20-03-2008 – Hradec Králové, Studio A BUM
so 01-03-2008 – Hranice n.M., Zámecký klub Hranice BUM
pá 29-02-2008 – Rožnov p.R., Harcovna BUM
čt 28-02-2008 – Zlín, klub Golem BUM
st 20-02-2008 – Brno, Stará pekárna BUM
so 16-02-2008 – Slaný, klub Lokalita, Festival Průvan BUM
pá 15-02-2008 – Praha, KC Kaštan
čt 14-02-2008 – Vrchlabí, KD Střelnice
st 13-02-2008 – Liberec, Experimentální studio
so 12-01-2008 – Opava, Jam klub BUM
pá 11-01-2008 – Kralupy n.V., festival Lednový underground BUM

rok 2007

čt 20-12-2007 – Praha, KC Kaštan, KŘEST CD !!! BUM
út 04-12-2007 – Brno, Mersey, KŘEST CD Bum bum bum!!! BUM
so 17-11-2007 – Přerov, Městský dům, fest. Nebe počká 2007 BUM
pá 16-11-2007 – Rýmařov BUM
so 10-11-2007 – Humpolec, Karamba BUM
pá 09-11-2007 – Trutnov, New end BUM
so 27-10-2007 – Uherské Hradiště, kino Mír BUM
čt 25-10-2007 – Brno, Desert
so 20-10-2007 – Nové Město na Moravě, klub Středozemě
pá 19-10-2007 – Praha, KC Kaštan
čt 18-10-2007 – Karlovy Vary, Paderewski
st 17-10-2007 – Plzeň, Divadlo Jonáš
pá 12-10-2007 – Nový Jičín, MKS
čt 11-10-2007 – Ostrava, Parník
st 10-10-2007 – Olomouc, Té&Café Kratochvíle
pá 05-10-2007 – Svitavy, Kinokavárna Galaxie
so 29-09-2007 – Česká Třebová, Modrý trpaslík, Literáti na trase
pá 21-09-2007 – Pardubice, Divadlo 29 BUM
st 19-09-2007 – Brno, Stará pekárna BUM
so 15-09-2007 – Praha, Babí léto BUM
pá 07-09-2007 – Kuřim, Kuřimské léto BUM
st 05-09-2007 – Uherské Hradiště, doprovod filmu Frigo plave
pá 24-08-2007 – Litoměřice, Letní kino
čt 23-08-2007 – Brno, nádvoří Domu pánů z Kunštátu BUM
so 18-08-2007 – Trutnov, Open Air Music festival BUM
so 11-08-2007 – Plzeň, náměstí BUM
so 11-08-2007 – Lubná u Poličky, festival BUM
pá 03-08-2007 – Tasov, Beseda u bigbítu BUM
po 23-07-2007 – Uherské Hradiště, LFŠ, doprovod filmu
so 21-07-2007 – Boskovice, festival Boskovice BUM
pá 20-07-2007 – Přeštěnice, Open Air Musicfest Přeštěnice
so 14-07-2007 – Krásná u Aše, festival Rebecca
so 07-07-2007 – Litoměřice, Litoměřický kořen BUM
pá 06-07-2007 – Horní Lhota, Music Art festival BUM
so 30-06-2007 – Moravská Třebová, městské slavnosti BUM
pá 29-06-2007 – Heřmanův Městec, Sisyfos BUM
so 23-06-2007 – Valašské Meziříčí, Valašský Špalíček BUM
so 23-06-2007 – Ústí nad Orlicí, Caklefest
pá 22-06-2007 – Rocková Lipnice
so 09-06-2007 – Chomutov, Multižánrový festival Otevřeno
st 06-06-2007 – Brno, Dessert
so 26-05-2007 – Praha, Mezi ploty BUM
so 26-05-2007 – Pelhřimov, koncert s bubeníkem
so 19-05-2007 – Brno, Mezi ploty
pá 18-05-2007 – Vysoký Chlumec, festival
pá 11-05-2007 – Kyjov, Jančovka
ne 06-05-2007 – Brno, Fléda Majáles
so 05-05-2007 – Písek, RW Café
pá 04-05-2007 – Jihlava, klub Edgar společně s FruFru
po 30-04-2007 – Hrušovany u Brna, Pálení čarodějnic
so 28-04-2007 – Dvůr Králové n.L., Barakuda
pá 27-04-2007 – Ústí nad Labem, Ulita
čt 26-04-2007 – Praha, KC Kaštan
čt 29-03-2007 – Brno, Desert
út 20-03-2007 – Francie, Rennes, festival MOO!
pá 09-03-2007 – Holešov, Drive club
čt 08-03-2007 – Třebíč, Na Barborce
st 07-03-2007 – Praha, Nová síň
so 24-02-2007 – Kolín, klub Pharao
pá 23-02-2007 – Lomnice nad Popelkou, Aion Music Club
čt 22-02-2007 – České Budějovice, CK Solnice
st 21-02-2007 – Plzeň, Smetanovské dny
so 17-02-2007 – Dobrá Voda u Pacova
pá 16-02-2007 – Mladá Boleslav, U TURN
čt 15-02-2007 – Praha, KC Kaštan
st 14-02-2007 – Hradec Králové
st 31-01-2007 – Brno, Stará pekárna
so 27-01-2007 – Znojmo, Na věčnosti
pá 26-01-2007 – Černošice u Prahy, klub Kino
čt 25-01-2007 – Praha, Popocafepetl

rok 2006

pá 15-12-2006 – Příbram, Junior klub
čt 14-12-2006 – Praha, Rybanaruby
st 13-12-2006 – Valašské Meziříčí, M-klub
út 12-12-2006 – Příbor, čajovna
so 02-12-2006 – Trenčín, festival
so 18-11-2006 – Litoměřice, hospoda u letního kina
pá 17-11-2006 – Teplice, klub Panorama
čt 16-11-2006 – Praha, KC Kaštan
st 15-11-2006 – Žďár nad Sázavou, Batyskaf
út 31-10-2006 – Brno, Dessert
so 07-10-2006 – Děčín, Čajový festival
pá 06-10-2006 – Rakovník, klub Letiště
čt 05-10-2006 – Plzeň, KC Esprit
st 04-10-2006 – Praha, Rybanaruby
čt 28-09-2006 – Bratislava, Klub Za zrkadlom
út 19-09-2006 – Brno, Stará pekárna
so 02-09-2006 – Rýmařov
pá 01-09-2006 – Potštějn, festival Rockové loučení s létem
so 26-08-2006 – Mikulov, Eurotrialog, s Ch. Pajerem
so 19-08-2006 – Open Air Trutnov, festival
so 05-08-2006 – Dolní Poustevna, festival Čtverec
so 05-08-2006 – Hlubočany u Brna, oslava narozenin
so 15-07-2006 – Splž, festival
pá 07-07-2006 – Mikulov, Dietrichsteinská hrobka, vernisáž
so 17-06-2006 – Horní Maršov, festival Doteky
pá 02-06-2006 – Třebíč, Zámostí v modrém
so 27-05-2006 – Praha, Mezi ploty
so 27-05-2006 – Jablonec n.N., Výstaviště
so 20-05-2006 – Brno, Mezi ploty
so 13-05-2006 – Dobřany u Plzně, Mezi ploty
čt 11-05-2006 – Týnec nad Sázavou, Spolkový dům
čt 20-04-2006 – Praha, KC Kaštan
st 12-04-2006 – Opava, klub Bludný kámen
pá 24-03-2006 – Praha, klub Mlejn
čt 23-03-2006 – Cheb, Produkční centrum
st 22-03-2006 – Karlovy Vary, klub Paderewski
so 11-03-2006 – Polička, Tylův dům
čt 09-03-2006 – Třebíč, Restaurace Na Barborce
st 08-03-2006 – Hradec Králové, Centrum mladých
st 01-03-2006 – Brno, Divadlo v 7 a půl
pá 17-02-2006 – Polevsko u Nového Boru, Restaurace
čt 16-02-2006 – Turnov, KC Turnov
st 15-02-2006 – Liberec, Experiment. studio
so 21-01-2006 – Humpolec, klub Karamba
čt 19-01-2006 – Praha, KC Kaštan
st 18-01-2006 – Brno, Stará pekárna

rok 2005

út 13-12-2005 – Brno, Minach, Alfa pasáž
so 03-12-2005 – Havířov, Jazz klub
pá 02-12-2005 – Ostrava, Marley
so 26-11-2005 – Kardašova Řečice, Proutek
so 26-11-2005 – Písek, Kulturní klub
pá 25-11-2005 – Domažlice, Moskyto Music klub
čt 24-11-2005 – Sušice, Tardiční kloub
st 23-11-2005 – Plzeň, kavárna Jabloň
čt 17-11-2005 – Svitavy, kinokavárna Galaxie
so 29-10-2005 – Vysoký Chlumec, festival Vysoký šrumec
st 26-10-2005 – Brno, křest, Veselá vačice
ne 23-10-2005 – Nová Paka, Novopacké sklepy
so 22-10-2005 – Pardubice, Divadlo 29
pá 21-10-2005 – Slaný, Dividýlko
čt 13-10-2005 – Praha, Divadlo Archa (+Už jsme doma)
ne 09-10-2005 – Váša solo, Praha, Next Wave
so 08-10-2005 – Štítary u Kolína, hospoda
pá 07-10-2005 – Havlíčkův Brod, Roxor
čt 06-10-2005 – Praha, KC Kaštan, křest CD Lišák je lišák
út 20-09-2005 – Brno, Stará pekárna
pá 26-08-2005 – Fryšták u Zlína, festival Malý svět
so 20-08-2005 – Trutnov, Open Air Festival Trutnov
pá 19-08-2005 – Jablonec n. Nisou, fest. Eurion Smržovka
so 06-08-2005 – Slavonice, festival
so 06-08-2005 – Hlubočany u Vyškova
so 30-07-2005 – Malá Skála, festival Benátská noc
pá 29-07-2005 – Hrachovec, Hrachovka Music Festival
so 23-07-2005 – Milevsko, Musicfest Přeštěnice
so 23-07-2005 – Příbram, Tramtamtýdamtůdá fest
pá 15-07-2005 – Boskovice, festival Boskovice
so 02-07-2005 – Litoměřice, festival Litoměřický kořen
pá 24-06-2005 – Moravské Budějovice, klub
so 18-06-2005 – Hrad Točník, festival
so 28-05-2005 – Praha, Mezi ploty
so 14-05-2005 – Dobřany u Plzně, Mezi ploty
pá 13-05-2005 – Hořovice, klub Labe
so 30-04-2005 – Praha, Divadlo Ponec
út 26-04-2005 – Olomouc, Divadlo hudby
pá 15-04-2005 – Trutnov, New End Music Club
st 13-04-2005 – Brno, Stará pekárna
pá 01-04-2005 – Zábřeh, Klub Ve zdi
so 19-03-2005 – Třebíč, B klub (5 let Těch Syčáků)
pá 18-03-2005 – Praha, NoD Roxy
st 09-03-2005 – Plzeň, Esprit
so 05-03-2005 – Znojmo, Na věčnosti
pá 11-02-2005 – Polička, div. spolek TYL
čt 10-02-2005 – Praha, KC Kaštan
st 09-02-2005 – Ústí n.L., Circus
út 08-02-2005 – Liberec, Experimentální studio
pá 04-02-2005 – Jaroměř, Bastion XXXV
čt 03-02-2005 – Hradec Králové, Music club Kavalír B
st 02-02-2005 – Brno, Stará pekárna
so 22-01-2005 – Rožnov p. R., Harcovna

rok 2004

so 11-12-2004 – Vsetín, Klub 3 opice
pá 10-12-2004 – Frýdek Místek, Městská knihovna
čt 02-12-2004 – Brno, Stará pekárna
pá 26-11-2004 – Pelhřimov, opera SSSS
út 16-11-2004 – Brno, Biskupské gymnázium
so 13-11-2004 – Strakonice
pá 12-11-2004 – Lomnice n. Popelkou, Aion Music Club
čt 11-11-2004 – Praha, NoD Roxy
st 10-11-2004 – Karlovy Vary, klub Parewski
so 30-10-2004 – Jihlava, Cafe bar Jablkoň
pá 29-10-2004 – Písek, festival
so 23-10-2004 – Brno, klub Dessert
pá 15-10-2004 – Týnec n. Sázavou, KLUB KINO
čt 14-10-2004 – Praha, KC Kaštan
so 09-10-2004 – Opava, festival
pá 08-10-2004 – Nový Jičín, MKS
čt 07-10-2004 – Valašské Meziříčí, KZM
st 06-10-2004 – Ostrava, klub Parník
pá 24-09-2004 – Praha, klub Mlejn
pá 17-09-2004 – Varnsdorf – KD Rozkrok
pá 03-09-2004 – Kuřim – nádvoří zámku
so 31-07-2004 – Telč, Prázdniny v Telči
so 17-07-2004 – Boskovice, festival Boskovice
pá 16-07-2004 – Cheb, přehrada Ronák
čt 15-07-2004 – Sušice, Tradiční kloub
ne 11-07-2004 – Ostrava, festival Colours of Ostrava
so 03-07-2004 – Náměšť na Hané, festival Zahrada
pá 02-07-2004 – Vsetín, klub Tři opice
so 26-06-2004 – Zábřeh, festival
so 26-06-2004 – Havlíčkův Brod, festival
so 29-05-2004 – Praha, Mezi ploty
so 29-05-2004 – Neratovice, MKS
pá 28-05-2004 – Hradec Králové
út 25-05-2004 – Brno, Stará pekárna
so 22-05-2004 – Polička, festival
pá 21-05-2004 – Ústí. n.L., Circus
so 15-05-2004 – Plzeň, Mezi ploty, festival
pá 14-05-2004 – Strakonice, spol. s Vl. Václavkem
čt 13-05-2004 – České Budějovice, spol. s Vl. Václavkem
so 08-05-2004 – Konopiště, festival
ne 02-05-2004 – Praha, Vagon
so 01-05-2004 – Hořovice – klub Labe
pá 30-04-2004 – Litoměřice, u letního kina
čt 29-04-2004 – Brno, Leitnerova
so 24-04-2004 – Děčín, zámek
pá 23-04-2004 – Poděbrady, Pod zámkem
so 17-04-2004 – Pelhřimov
st 31-03-2004 – Praha, Divadlo Archa (SSSS)
čt 04-03-2004 – Vídeň, SSSS
so 28-02-2004 – Mikulčice, festival
st 25-02-2004 – Rýmařov
st 18-02-2004 – Brno, Kabinet múz (SSSS)
pá 13-02-2004 – Teplice, Božák
so 31-01-2004 – Havlíčkův Brod, Roxor
st 28-01-2004 – Znojmo, Na věčnosti
čt 22-01-2004 – Liberec, Experimentální studio

rok 2003

út 16-12-2003 – Brno, Stará pekárna
pá 12-12-2003 – Pardubice, Divadlo 29
čt 11-12-2003 – Plzeň, Zach´s pub
čt 04-12-2003 – Třebíč
út 25-11-2003 – Olomouc
so 22-11-2003 – Smržovka, festival
so 22-11-2003 – Rumburk
pá 21-11-2003 – Praha, KC Kaštan
čt 20-11-2003 – Valašské Meziříčí
st 19-11-2003 – Ostrava
so 15-11-2003 – Konice (u Prostějova)
čt 30-10-2003 – Praha, kino Aero (k filmu)
st 29-10-2003 – Praha, klub Vagon
pá 17-10-2003 – Želetava
čt 02-10-2003 – Brno, Stará pekárna
čt 25-09-2003 – Praha, KC Kaštan
pá 29-08-2003 – Hrad Točník, festival
ne 24-08-2003 – Trutnov, festival
so 23-08-2003 – Mikulov, festival
čt 31-07-2003 – Uherské Hradiště, Letní film. škola
so 05-07-2003 – Litoměřice, festival
pá 04-07-2003 – Praha, klub Vagon
čt 03-07-2003 – Frenštát p. R., festival
ne 01-06-2003 – Praha, festival Mezi ploty
so 31-05-2003 – Nový Bydžov
so 24-05-2003 – Slatiňany, fest. Člověk jako člověk
pá 23-05-2003 – Frýdek Místek
čt 22-05-2003 – Písek
so 17-05-2003 – Havlíčkův Brod
čt 15-05-2003 – Brno, Stará pekárna
so 10-05-2003 – Konopiště, fest. Folkový kvítek
so 10-05-2003 – Volary, soukromá akce
pá 02-05-2003 – Nový Jičín
čt 01-05-2003 – Ostava, klub Parník
so 19-04-2003 – Prostějov, klub Apollo 13
čt 17-04-2003 – Praha, Jazz klub
st 16-04-2003 – České Budějovice
so 12-04-2003 – Jihlava, Café Maňána
pá 11-04-2003 – Chrudim, klub Agora
so 22-03-2003 – Uherské Hradiště
čt 20-03-2003 – Žďár n. S.
pá 14-03-2003 – Cheb
čt 13-03-2003 – Praha, KC Kaštan
st 05-03-2003 – Brno, Stará pekárna
so 22-02-2003 – Rožnov p. R.
pá 21-02-2003 – Nový Jičín
so 15-02-2003 – Liberec
pá 14-02-2003 – Slaný, festival
st 05-02-2003 – Praha, Švandovo div.
so 25-01-2003 – Děčín, Zarabanda
pá 24-01-2003 – Ústí n. L. (SSSS)
čt 23-01-2003 – Praha, KC Kaštan
so 18-01-2003 – Znojmo, Na věčnosti
čt 16-01-2003 – Brno, Stará pekárna

rok 2002

st 18-12-2002 – Praha, Jazzklub Železná
po 16-12-2002 – Brno, Skleněná louka
čt 12-12-2002 – Plzeň
pá 06-12-2002 – Litoměřice
čt 05-12-2002 – Brno, Pod obrazy
so 30-11-2002 – Zubří, festival
pá 29-11-2002 – Tábor, Orion
st 27-11-2002 – Praha, Rock Café
út 26-11-2002 – Karlovy Vary, Husovka (SSSS)
pá 22-11-2002 – Paříž
st 20-11-2002 – Freiburg
so 16-11-2002 – Havířov
st 06-11-2002 – Brno, Fléda (křest SSSS)
so 02-11-2002 – Kyjov, klub Soho
út 29-10-2002 – Praha, Jazz klub Železná
so 26-10-2002 – Mnichovo Hradiště
pá 25-10-2002 – Hořovice, MKS
čt 24-10-2002 – Bratislava
čt 17-10-2002 – Ostrava, Bumerang (SSSS)
st 16-10-2002 – Olomouc, Divadlo hudby (SSSS)
út 15-10-2002 – Brno, Stará pekárna
so 21-09-2002 – Teplice, Božák klub
pá 20-09-2002 – Liberec, Experimentální studio
čt 19-09-2002 – Třebíč, Barborka
st 18-09-2002 – Brno, Stará pekárna
ne 18-08-2002 – Trutnov
pá 02-08-2002 – Telč
st 31-07-2002 – Uherské Hradiště, LFŠ (SSSS)
so 27-07-2002 – Horní Lhota, festival
pá 26-07-2002 – Litoměřice, opera SSSS
so 20-07-2002 – Kyjov u Krásné Lipky, festival
pá 12-07-2002 – Boskovice, festival (SSSS)
so 06-07-2002 – Litoměřice, festival Litoměřický kořen
pá 05-07-2002 – Náměšť na Hané, festival
čt 04-07-2002 – Plzeň, Zach´s pub
so 22-06-2002 – Dvůr Králové n.L., klub Barakuda
pá 21-06-2002 – Králíky, klub Na střelnici
ne 09-06-2002 – Mariánské údolí u Olomouce
ne 02-06-2002 – Praha, festival Blues v lese
so 01-06-2002 – Polička (SSSS)
pá 31-05-2002 – Pardubice (SSSS)
so 25-05-2002 – Praha, Mezi ploty
pá 24-05-2002 – Jablonec nad N., klub Na rampě
st 22-05-2002 – Brno, Stará Pekárna
so 11-05-2002 – Plzeň, Mezi ploty
čt 09-05-2002 – Zlín, Studio Z (SSSS)
pá 26-04-2002 – Ostrava
st 17-04-2002 – Brno, Musilka (SSSS)
út 16-04-2002 – Praha, Jazz klub Železná
pá 29-03-2002 – Jihlava, Café Maňána
so 23-03-2002 – Moravská Třebová, DUKU DUKU
pá 22-03-2002 – Kopřivnice, klub NORA
st 20-03-2002 – Brno, Stará pekárna
pá 15-03-2002 – Kladno, klub 19
pá 08-03-2002 – Litomyšl, RC Kotelna
čt 07-03-2002 – Valašské Meziříčí, KZ M klub
st 27-02-2002 – Brno, Stará pekárna
čt 21-02-2002 – Plzeň, Divadlo pod lampou
st 20-02-2002 – České Budějovice
út 19-02-2002 – Praha, KC Kaštan
pá 15-02-2002 – Nový Jičín, MKS
st 30-01-2002 – Karlovy Vary, klub Paderewki
út 29-01-2002 – Praha, Jazzklub Železná
čt 24-01-2002 – Opava, Bludný kámen
čt 17-01-2002 – Brno, Musilka (SSSS)
st 16-01-2002 – Znojmo, klub Na věčnosti
so 12-01-2002 – Děčín, klub Zarabanda
pá 11-01-2002 – Pardubice, Jazzklub Ponorka

rok 2001

so 29-12-2001 – Želetava, Festiválek
pá 30-11-2001 – Olomouc, Divadlo Hudby (SSSS)
út 27-11-2001 – Brno, Klub Alterna
so 24-11-2001 – Rakovník, Galerie
pá 23-11-2001 – Litoměřice, Hospoda u Letního kina
čt 22-11-2001 – Plzeň, Klub Šantán
st 21-11-2001 – Praha, Akropolis
pá 16-11-2001 – Katowice, Polsko
čt 15-11-2001 – Ostrava (SSSS)
so 10-11-2001 – Praha, Divadlo Na prádle
st 07-11-2001 – Brno, HaDivadlo (SSSS)
čt 25-10-2001 – Brno, Klub Leitnerova
st 24-10-2001 – Praha, Jazz Club Železná
út 23-10-2001 – Ústí nad Labem, Klub Doma
so 20-10-2001 – Kutná Hora, Klub Česká 1
pá 19-10-2001 – Písek, Klub Uhelna
čt 18-10-2001 – Třebíč, Na Barborce
čt 11-10-2001 – Praha, Divadlo Na prádle
so 06-10-2001 – Praha, Divadlo Na zábradlí
st 26-09-2001 – Brno, Stará pekárna
po 17-09-2001 – Praha, Roxy
pá 14-09-2001 – Havířov, Jazz Club Z
čt 13-09-2001 – Ostrava, Parník
pá 24-08-2001 – Pacov, festival
so 18-08-2001 – Hrad Točník, festival
pá 17-08-2001 – Trutnov, festival
so 11-08-2001 – Telč, Prázdniny v Telči
pá 10-08-2001 – Machov, festival
so 04-08-2001 – Tasov, festival
so 04-08-2001 – Dolní Lhota, festival
so 28-07-2001 – Horní Planá, festival
pá 13-07-2001 – Boskovice
pá 06-07-2001 – Praha, střelecký ostrov
čt 05-07-2001 – Litoměřice, festival
so 30-06-2001 – Znojmo, festival
pá 29-06-2001 – Svitavy, festival
st 27-06-2001 – Plzeň
so 23-06-2001 – Dobruška, festival
st 20-06-2001 – Brno, Galerie pod obrazy
so 16-06-2001 – Chrudim, festival
pá 08-06-2001 – Kyjov, majáles
ne 27-05-2001 – Praha, Mezi ploty
pá 25-05-2001 – Jablonec nad Nisou
čt 24-05-2001 – Praha, Akropolis, křest CD
út 22-05-2001 – Brno, křest CD
st 16-05-2001 – Olomouc
pá 04-05-2001 – Děčín
st 25-04-2001 – Brno, Stará pekárna
pá 20-04-2001 – Poděbrady
čt 19-04-2001 – Praha, klub Delta
st 18-04-2001 – Plzeň, klub Šantán
so 14-04-2001 – Rokycany
pá 13-04-2001 – Tábor
so 31-03-2001 – Pardubice
pá 30-03-2001 – Uherské Hradiště
čt 29-03-2001 – Brno, klub Leitnerova
st 28-03-2001 – Hradec Králové
út 27-03-2001 – Ústí nad Labem
so 17-03-2001 – Bohumín
pá 16-03-2001 – Kopřivnice
čt 15-03-2001 – Valašské Meziříčí
so 10-03-2001 – Liberk
so 03-03-2001 – Rousínov
so 24-02-2001 – Litoměřice
pá 23-02-2001 – Praha, Archa, Žlutá ponorka
st 21-02-2001 – Brno, Stará pekárna
so 17-02-2001 – Praha, Delta
pá 16-02-2001 – Kralupy nad Labem
čt 15-02-2001 – Mladá Boleslav
st 14-02-2001 – Liberec
čt 01-02-2001 – České Budějovice
st 31-01-2001 – Praha, Akropolis
út 30-01-2001 – Karlovy Vary
čt 18-01-2001 – Opava
st 17-01-2001 – Ostrava, Parník
st 10-01-2001 – Brno, Mersey
pro pořadatele
koncertní program
TY SYČÁCI
Stručný text o koncertním programu:


v čele s legendárním Petrem Vášou se těší velké oblibě zejména díky svému nasazení na pódiu a strhující atmosféře, kterou dokáží během hraní vytvořit. Největšími devízami Těch Syčáků je nekompromisní, ostrý styl a vytrvalost ve ztvárňování vlastních představ. V roce 2018 vydali Ty Syčáci album THE TRAMP! volně navazující na album Eldorado z roku 2013. Společně tvoří dvě části jednoho celku, posledního dílu syčácké trilogie o dětech, rodičích a prarodičích, kterému předcházely experimentální „opery“ SSSS (2002) a Lišák je lišák (2005). Album vyšlo v říjnu 2018 při příležitosti výročí založení republiky a sto let trampingu. Aktuálně vystupují s programem sestaveným z průřezu všemi alby. Informace najdete na www.tysycaci.cz
Obsazení: Petr Váša – zpěv, Petr Zavadil – kytary, Tomáš Fröhlich – baskytara
Stageplan
Repertoárový list pro OSA